Urodzony w Bielsku-Białej zawodnik, który sportową rywalizację ma we krwi. Od najmłodszych lat zakochany w motoryzacji. Jego ambicja sprawia, że dąży do perfekcji we wszystkim, co robi – cecha ta wyjątkowo przypadła do gustu sędziom na Race Camp w Silverstone, gdzie miał miejsce finał Nissan GT Academy w 2012 roku. To również tam potwierdzono, że przygotowanie psychomotoryczne Krystiana jest na poziomie kierowców Formuły 1. Dzięki swojemu uporowi rok później dołączył do grona kierowców Volkswagen Castrol Cup. Tym samym znalazł się wśród kierowców z całej Europy. W swoim debiutanckim sezonie już w drugiej rundzie stanął na podium, a w 3-ciej wygrał wyścig na torze w Brnie. Był jednym z pięciu kierowców, którzy zdobywali punkty w każdej z eliminacji. Na podstawie jego kariery w pucharze, Wojciech Majewski nakręcił film dokumentalny „z virtuala do reala”.
W 2014 roku chcąc być jeszcze bliżej toru i wyścigów, zaangażował się w pomoc innym kierowcom wyścigowym. Pod jego skrzydła trafił polsko-angielski zespół wyścigowy, startujący w wyścigach długodystansowych w samochodzie Ginetta GT55 GT4. Nieustanna chęć kręcenia kierownicą sprawiła, że od 2014 roku przejechał tysiące kilometrów supersamochodami w firmie autoprezent – w której jest głównym instruktorem aż po dzień dzisiejszy. Z jego pomocy korzystają członkowie Porsche Club Poland. Jego naturalna ciekawość do motorsportu nie pozwoliła mu na stałe odejście od rywalizacji, dlatego w 2017r. zasiadł w rajdówce w roli pilota. Jego zaangażowanie i doświadczenie sprawiło, że kierowca w bardzo szybkim tempie zaczął poprawiać swoją jazdę i rezultaty. Związany z TRITON Racing od początku jego istnienia.
Karol Basz to jeden z najzdolniejszych polskich kierowców wyścigowych. Urodził się 12 listopada 1991 roku w Krakowie. Oprócz wielu sukcesów najważniejszymi osiągnięciami w jego karierze są tytuły Mistrza Świata w kartingu oraz Wicemistrza w Lamborghini Super Trofeo.
Motto: "Podróż jest nagrodą" Steve Jobs
Data urodzenia: 12 lipca 1992
Ulubiony tor: Nordschleife, Tsukuba
Ulubiony samochód: Toyota Corolla AE86
Hobby: MTB
Zawód: trener sportów motorowych, simracer
Przygodę z simracingiem rozpoczął w 2008r. w wieku 16 lat jako drifter w Live For Speed. Po dwóch latach jazdy bokiem, spróbował sił w wyścigach sprinterskich na tej samej platformie, dojeżdżając w połowie stawki. Pomimo trudnego startu poczuł, że wyścigi to jest właśnie to, czego szukał. Po wielu miesiącach treningów, zdobywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz przejechaniu dziesiątek tysięcy wirtualnych kilometrów legitymował się czasami w ścisłej światowej czołówce (TOP20) na większości torów w drogowych samochodach przednionapędowych na platformie Live For Speed.
Za sprawą japońskich programów motoryzacyjnych Best Motoring oraz Hot Version, inspiracją do nauki oraz wyścigowym mentorem staje się dla niego Keiichi Tsuchiya, znany również jako Drift King. Wybitny i legendarny kierowca wyścigowy / drifter, znany ze swoich wyczynów za kierownicą Toyoty Corolli AE86 (hachi-roku) nieświadomie zaczął napędzać Dawida do treningu i pracy nad sobą. Stąd wzięło się również jego zamiłowanie do niewysilonych i lekkich samochodów, albowiem AE86 charakteryzowała się słabym przyspieszeniem, ale niebywałą prędkością w zakrętach będąc tym samym autem trudnym w prowadzeniu. Ogromny potencjał w tego typu połączeniu pozwalało na pokonywanie dużo mocniejszych i droższych samochodów w szczególności na krętych torach, co jeszcze bardziej inspirowało i motywowało Dawida do podnoszenia swoich kompetencji jako kierowca wyścigowy.
Czując ogromny potencjał płynący z simracingu, traktował wirtualną jazdę jako własne narzędzie treningowe do polepszania umiejętności przenosząc je do "reala", jednocześnie biorąc udział w licznych imprezach amatorskich na terenie kraju (SuperOES Kielce, RallyBorne, Samochodowe Mistrzostwa Tychów, SuperOES Wyrazów, Szombierki itd.)
W 2014r. zaczął konkurować z innymi polakami z portalu simracing.pl na platformie rFactor, kończąc każdy swój sezon na podium.
W tym okresie postawił sobie za cel dostanie się do profesjonalnego zespołu simracingowego i dalszego rozwoju w tej dziedzinie.
TRITON Racing (2015r.)
Po udanej rekrutacji do zespołu, startuje w lidze KTM X-Bow Cup, którą ukończył na najwyższym stopniu podium, zawieszając tym samym starty w polskich pucharach i przenosząc się na arenę międzynarodową, na platformę iRacing. Kolejne dwa lata trwa odkrywanie sekretów techniki jazdy, panowania nad autem czy sztuki ustawiania samochodu, ścigając się tym samym z najlepszymi z całego świata. Jednocześnie odnosi wiele sukcesów w wyścigach sprinterskich i długodystansowych w autach turystycznych. Dzięki zaangażowaniu swoim i swoich kolegów w latach 2017-2018 występował w mistrzostwach świata iRacing Blancpain GT Series. Powodem do dumy dla Dawida stało się również zajęcie III i II stopnia podium w prestiżowym wyścigu iRacing Spa 24h kolejno w latach 2017 i 2018r. na ponad 600 startujących zespołów.
W 2017r. zaczyna działalność szkoleniową, wykorzystując simracing oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą i pasją, jako swojego głównego narzędzia do trenowania kierowców wyścigowych / rajdowych / kartingowych / drifterów w realu i wirtualu, a także zajmując się szkoleniami z zakresu jazdy sportowej dla klientów indywidualnych. Dodatkowo, szerzy wiedzę na temat doskonalenia techniki i taktyki jazdy wsród zwykłych kierowców.
W pracy, jego głównym założeniem jest przeplatanie świata simracingu ze światem motorsportu na każdej możliwej płaszczyźnie, czerpiąc z tego połączenia maksimum korzyści. Zaczynając od bezpiecznego powrotu do domu w deszczowy dzień, kończąc na topowych wynikach swoich kierowców w wyścigach na światowym poziomie.
Motto: Never stop chasing your dreams
Data urodzenia: 18 maja 1990
Ulubiony tor: Laguna Seca
Ulubiony samochód: Mazda MX-5
Hobby: Simracing, Real Racing
Zawód: Instruktor Pilot w Siłach Powietrznych RP
Pasja do motorsportu rozpoczęła jego kontakt z simracingiem już w 2004r. na platformie Live For Speed. Po około 2 latach samodoskonalenia studia w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych na kierunku pilot samolotu odrzutowego spowodowały kilkuletnią przerwę od wirtualnego ścigania. Końcówka studiów pozwoliła wrócić do rywalizacji w styczniu 2013 r. i po zaledwie 2 tygodniach okazała się początkiem kariery prawdziwego kierowcy wyścigowego, za sprawą zwyciężenia w zawodach na platformie Simraceway, w których nagrodą była wycieczka do Kalifornii, USA na szkolenie z jazdy sportowej na torze Sonoma Raceway.
Po szybkim zwycięstwie zdecydował zająć się simracingiem na poważnie, stawiając sobie jednocześnie za cel wzięcie udziału w realnym wyścigu jako awans z poziomu symulacji. Po wielu mniejszych zwycięstwach w różnych wirtualnych zawodach międzynarodowych, w 2014 r. Kamil wziął udział w Playstation NISMO GT Academy i po dominacji w eliminacjach krajowych awansował do ścisłego finału ogólnoświatowego podczas Race Camp na torze Silverstone w Anglii. Eliminację zakończył bezpośrednio przed wyścigiem z powodów niezależnych, co jeszcze bardziej zmotywowało go do dalszej pogoni za swoim celem.
W 2016 r. Kamil wziął udział w Europejskich eliminacjach na platformie iRacing.com samochodem Mazda MX-5 Cup. Po zdominowaniu 3-miesięcznego sezonu kwalifikacyjnego dostał się do kolejnego etapu kwalifikacji, tym razem już zasiadając za kierownicą prawdziwych samochodów na torze w Katalonii. Wśród prawdziwych (nie wirtualnych) zwycięzców serii MX-5 z całej Europy zajął 2 miejsce i tym samym zdobył nagrodę w postaci udziału w realnym wyścigu Global MX-5 Cup na torze Mazda Raceway Laguna Seca.
Jak widać droga do osiągnięcia założonego celu była długa, pełna przygotowań i wyrzeczeń. Lecz zakończyła się sukcesem i to takim, którego Kamil nie spodziewał się. Marząc o wzięciu udziału w prawdziwym wyścigu nie zdawał sobie sprawy, że będzie to jeden z najbardziej prestiżowych torów na świecie, w jednej z najbardziej konkurencyjnych serii wyścigowych w USA. Kamil od zawsze chciał robić w sowim życiu dwie rzeczy – latać lub ścigać się. Jak widać robi obie te rzeczy naraz i wcale nie muszą się one wykluczać.
TRITON Racing (2016r.)
Po wielu latach jazdy indywidualnej Kamil dołącza do TRITON Racing i rozpoczyna swoją przygodę w klasie GT3. Zdobywając doświadczenie u boku bardzo szybkich kierowców z zespołu poznaje charakterystykę samochodów GT3 i osiąga wymagany poziom. Efekty pracy w zespole widać bardzo szybko – 2 miejsce w wirtualnym wyścigu iRacing 24 Hours of Spa, a tydzień później zajmuje 2 miejsce w Assetto Corsa Competizione Hotlap Competition i celebracja na prawdziwym podium podczas realnego 24h wyścigu na torze Spa-Francorchamps.
Doświadczenie i umiejętności z simracingu oraz realnego świata Kamil wykorzystuje podczas pracy jako instruktor sportowej jazdy trenując amatorów jak i profesjonalnych kierowców, ścigających się w prestiżowych seriach w Europie.
Data urodzenia: 5 luty 1999
Ulubiony tor: Nürburgring-Nordschleife
Ulubiony samochód: Audi R8 LMS
Hobby: rajdy, karting, siatkówka
Zawód: Student
Jego zainteresowanie sportami motorowymi zapoczątkowało pojawienie się w Formule 1 pierwszego i jak dotąd jedynego Polaka – Roberta Kubicy.
W wieku 10 lat w trakcie zakupów w jednej z galerii handlowych miał okazję po raz pierwszy usiąść w profesjonalnym symulatorze. W ciągu pięciu okrążeń zdołał pobić najlepszy czas dnia i tak rozpoczęła się jego przygoda w świecie simracingu.
Przez kilkanaście miesięcy brał udział w różnych wyścigach na platformie rFactor, głównie zbierając doświadczenie za kierownicą bolidów F1.
W 2013 roku przesiadł się do samochodów turystycznych, zdobywając niecałe dwa lata później tytuł mistrzowski w serii IRG-World.com Honda Cup 2015 na platformie rFactor 2.
W poszukiwaniu nowych wyzwań rozpoczął starty w wyścigach długodystansowych, aż w końcu przeszedł na platformę iRacing.
W 2017 nawiązał współpracę z zespołem TRITON Racing, z którym w tym samym roku zajął miejsce na podium w trakcie iRacing 24 Hours of Spa.
Data urodzenia: 3 lipca 1987
Ulubiony tor: Nordschleife, Spa-Francorchamps, Interlagos
Ulubiony samochód: Radical SR8, BMW Z4 GT3
Hobby: Simracing, Motorsport, IT
Zawód: Kierowca
Początek simracingowej przygody to rok 2001, Piotr w wieku 14 lat dostaje od ojca swoją pierwszą kierownicę i zaczyna zabawę z tytułami takimi jak seria Grand Prix oraz NASCAR Racing.
Przez następne kilka lat zbiera doświadczenie w kolejnych odsłonach wspomnianych serii, rywalizując z komputerowymi przeciwnikami aż do roku 2008, gdy na fali kubicomanii przesiada się na platformę rFactor i dołącza do polskiej ligi F1 na portalu F1liga.pl. Są to pierwsze starty z prawdziwymi przeciwnikami online.
Od tego momentu staje się jasne, że wyścigi z ludźmi to wejście na wyższy poziom i potrzebne jest tu także większe doświadczenie. Jednak w ciągu 5 sezonów na portalu Piotr pnie się w górę z sezonu na sezon, wygrywając po drodze pojedyncze wyścigi i ocierając się o czołówkę w klasyfikacji generalnej.
Największy sukces przychodzi w sezonie 2012. Piotr zdobywa mistrzostwo, stając na podium w prawie każdym wyścigu i wygrywając niemal połowę wyścigów sezonu.
Po osiągnięciu sukcesu Piotrek rezygnuje ze startów bolidami F1 i szuka nowych wyzwań przesiadając się do aut z dachem serii GT3, na bliźniaczym portalu GTliga.pl. Będąc w gazie po zdobyciu mistrzostwa w serii F1, z marszu zdobywa tytuł w debiucie, kończąc tym samym starty na platformie rFactor.
Z początkiem 2013 roku Piotrek rozpoczyna ściganie na o wiele bardziej zaawansowanej platformie jaką jest symulator iRacing. Biorąc udział w polskiej lidze na portalu simracing.pl i zajmując wysokie miejsca w wyścigach zostaje zauważony i zaproszony do polskiego zespołu TRITON Racing.
W tym momencie podejście do ścigania zmienia się z zabawy w ściganie na poważnie. Po drodze udaje się zanotować sporo dobrych wyników w rywalizacji z ludźmi z całego świata. Pod koniec 2015 roku Piotrowi udaje się wraz z kolegami z zespołu zakwalifikować się do najbardziej wymagającej, wirtualnej serii samochodów sportowych, czyli oficjalnych mistrzostw świata iRacing GT3.
Motto: Chcieć to móc
Data urodzenia: 27 grudzień 1982 r
Ulubiony tor: Spa
Ulubiony samochód: Mercedes AMG GT3
Hobby: Simracing, Motorsport, Koszykówka
Zawód: Kierowca zawodowy
Najstarszy i najbardziej doświadczony online członek zespołu.
Początek kariery dosyć późno w wieku 26 lat w 2008r. na portalach simracing.pl i racedeparmtent.com. Pierwsze starty online pokazały spory talent. Marcin całkowicie poświęcił się simracingowi i treningom, co pozwoliło na sukcesy od samego początku kariery na platformach Race07 oraz rFactor. Ciężka praca i codzienne parogodzinne jazdy - tak wyglądały początki. Marcina nic nie mogło powstrzymać przed jazdą - potrafił wsiąść do symulatora i pojechać wyścig ligowy dzień po artroskopii kolana, czy 3 dni po rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Pomimo założenia rodziny (żona, syn i córka) Marcina priorytetem pozostał simracing. Przez całą karierę specjalizował się w autach GT i Turystycznych RWD. Po wielokrotnych sukcesach na polskiej arenie simracing.pl oraz międzynarodowej racedepartment.com (Roaring Pipes Maniacs) w 2015 przyszedł czas na kolejny poziom - najtrudniejszą z dostępnych platform symulacyjnych iRacing, gdzie reprezentuje barwy TRITON Racing.
Data urodzenia: 18 luty 2000
Ulubiony tor: Spa, Sebring
Ulubiony samochód: Porsche 911 RSR GTE
Hobby: motorsport, informatyka
Zawód: Uczeń
Już w wieku 3 lat trzymał kierownicę w rękach i jeździł w Colin McRae 2.0. Wieku 7 lat, Tata kupił mu kierownicę, na której grał w F1 2007, następnie F1 w 2010 i 2011. Jego zainteresowanie motorsportem zaczęło się od pojawienia Roberta Kubicy w F1, za sprawą rodzinki, która co weekend wyścigowy Roberta wspólnie oglądała F1. Profesjonalną karierę simracingowa zaczął w 2015 roku, kiedy zakupił Dirt Rally. Brał udział w ligach organizowanych przez simrace.pl, gdzie na kierownicy Logitech Formula EX potrafił bić rekordy. W 2016 zakupił Assetto Corsa, w której ma najwięcej osiągnięć. Po kilku sukcesach przyszedł czas wejść na światowy poziom, czyli iRacing, gdzie radzi sobie doskonale, patrząc jakim sprzętem się posługuje.
Data urodzenia: 23 wrzesień 1994
Ulubiony tor: Oulton Park
Ulubiony samochód: Formula V8 (live for speed) albo jakaś formula v10 z ams ;D
Hobby: inżynieria mechaniczna, motorsport, piłka nożna, kolarstwo szosowe
Zawód: Konstruktor w branży marketingowej
Jan od młodego wieku interesował sie sportami motorowymi. W roku 2006 zaczał swoja przygode z wyscigami od zawodów samochodów zdalnie sterowanych. W trakcie swojej przygody z modelarstwem znajomy polecił mu symulator o nazwie Live For Speed. W latach 2007-2012 Jan był aktywnym zawodnikiem polskiego teamu Conquest Racing i startował w zawodach o najwyzszą range w symulatorze LFS min. Masters of Endurance i IGTC. W tym samym czasie próbował tez innych symulatorow min. iRacing. W latach 2012-2017 z drobnymi wyjatkami nie był on aktywnym simracerem, głownie ze wzgledu na brak czasu spowodowany studiami. W roku 2017 powrócił on do regularnego scigania sie, na poczatek w symulatorze Assetto Corsa a z poczatkiem roku 2018 w iRacing.
Data urodzenia: 15 listopad, 1999
Ulubiony tor: Każdy, na którym da się driftować B)
Ulubiony samochód: Nissan S15
Hobby: Drifting, dart, grafika komputerowa
Zawód: simdrifter
Jego zainteresowanie driftingiem zaczęło się od zawodów w 2007 roku, od samego początku wzbudziło w nim wielkie zainteresowanie. Dwa lata później zaczął grać w Live For Speed, na początku na klawiaturze.
2010 był rokiem dla niego przełomowym, kupił swoją pierwszą kierownicę - Logitech Driving Force GT. Po wielu udanych zawodach, stwierdził, że czas na coś lepszego i odkupił kierownicę Logitech G27 od znanego dzisiaj driftera - Piotra Więcka. Wieloletnia gra w Live For Speed przyniosła dużo doświadczenia teoretycznego jak i praktycznego.
W 2016 roku udało się ulepszyć komputer i przejść do Assetto Corsa. W 2017 roku zaczął brać udział w profesjonalnych zawodach Drift Corner GP odnosząc sukcesy, m.in drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Kolejne dwa sezony były jeszcze lepsze, ponieważ zdobył dwa razy pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.
W 2019 roku dołącza do TRITON Racing by reprezentować team na scenie driftingowej.
Urodzony 27.02.2006 w Bielsku – Białej, zamieszkały w Łodygowicach. W zawodach kartingowych startuje od 5 roku życia.
W 2012 roku w wieku 6 lat został II wicemistrzem Czech w katgorii Easykart 50.
Następnie w 2013 roku brał udział w pucharze Rotaxa w Polsce oraz na Węgrzech i Austrii. Jednak przełomowym rokiem był 2014 kiedy to rodzice wraz z Tymkiem postanowili startować we Włoszech. W pierwszym roku startów na półwyspie apenińskim Tymek wywalczył tytuł wicemistrza Włoch w kategorii Baby Academy. Sukces ten spowodował, że bardzo dobry zespół wyścigowy RB Racing zaproponował wspólne starty w 2015 roku w najsilniejszych, międzynarodowo obsadzonych zawodach WSK.
Po zebraniu niezbędnego doświadczenia i kilku dobrych wynikach w 2015 roku, owoc tej ciężkiej pracy Tymek zebrał w lutym 2016 roku. Stanął bowiem na podium w najsilniejszych zawodach w swojej kategorii na świecie – WSK Champions Cup na torze we włoskiej Adrii, zdobywając zdecydowanie największy puchar w swojej karierze oraz zostawiając w pokonanym polu ponad 70 zawodników z całego świata. Od tej pory stawał na podium serii WSK jeszcze kilkakrotnie oraz jedną rundę wygrał zdobywając w 2018 roku tytuł wice mistrza WSK Super Master series w kategorii Mini 60. W latach 2017 oraz 2018 był kierowcą fabrycznych zespołów kartingowych TB Kart oraz Parolin racing kart.
Od czerwca 2018 roku jak tylko wiek na to pozwolił (skończył bowiem 12 lat) Tymoteusz zmienił kategorię z Mini na Junior. Otworzyło mu to drogę do startów w oficjalnych zawodach międzynarodowych pod auspicjami FIA. Bardzo dobre pierwsze starty w FIA Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Świata otworzyły kolejne możliwości startów w pełnych cyklach największych imprez kartingowych na świecie (w tym w Miami oraz Las Vegas) w 2019 roku w jednym z najlepszych teamów kartingowych na świecie – Babyrace Driver Academy.
Data urodzenia: 1 marzec 1995
Ulubiony tor: Nordschleife
Ulubiony samochód: Lamborghini Huracán
Hobby: motorsport, informatyka, leżakowanie
Zawód: informatyk, simracer
Już od najmłodszych lat interesował się wyścigami samochodowymi. Jego pasja rozwijała się na początku w Need For Speed Hot Pursuit II na konsoli PS2. Z czasem, gdy zamienił pada na kierownicę, przeszedł na bardziej realistyczne Gran Turismo i rozgrywkę online. Przez długi czas ścigał się z najlepszymi zawodnikami w Polsce, szlifując przy tym swoje umiejętności. Najwięcej sukcesów odniósł jednak po przesiadce na PC, zwłaszcza na symulatorze Assetto Corsa. Przez lata zdobył wiele tytułów w polskich i zagranicznych ligach, budując przy tym swoją renomę w świecie simracingowym. W 2019 roku dołącza do zespołu DV1 TRITON Racing, by spróbować swoich sił w rozgrywkach na najwyższym poziomie.
Data urodzenia: 17 grudzień 1998
Ulubiony tor: Circuit of the Americas, Silverstone
Ulubiony samochód: Red Bull RB15
Hobby: sport, motoryzacja, motorsport
Zawód: Student
Motoryzacją Mateusz interesował się od dziecka, jednakże dzięki Robertowi Kubicy zaczęła się jego miłość do Formuły 1. Od tego czasu stał się wielkim fanem królowej motorsportu. W wieku 10 lat dostał swoją pierwszą kierownicę, na której sporadycznie grał w F1 Challange czy rFactor.
Swoją przygodę z simracingiem na poważnie zaczął w 2013 zupełnie przypadkowo. Podczas targów gier i komiksów w łódzkiej Atlas Arenie natknął się na stanowisko z konkursem w F1 2013. Okazało się, że z kilkudziesięciu uczestników doszedł do czteroosobowego finału. Tam niestety z powodu braku doświadczenia i szczęścia nie poszło mu najlepiej. Zaraz po tym wydarzeniu zmotywowany kupił ówczesną grę od Codemasters. Mateusz zaczął brać udział w wyścigach w największej polskiej lidze w tamtym czasie, gdzie 2 razy zdobył wice-mistrzostwo. W 2017 roku po 2 latach przerwy wrócił do regularnej jazdy w F1 i zaczął ścigać się ponownie w małych i większych polskich ligach, aż po najbardziej prestiżową na świecie Apex Online Racing, w której startuje do dziś. W 2018r. Mateusz został mistrzem w najpopularniejszej polskiej lidze. Później brał również udział w kilku turniejach esportowych, gdzie rywalizował bezpośrednio z kierowcami z oficjalnej serii F1 Esports.
Data urodzenia: 11 listopada 2004
Ulubiony tor: Bahrain, Singapur
Ulubiony samochod: Williams FW 42, Ferrari SF 90
Hobby: simracing, gotowanie, motorsport
Zawód: Uczeń, simracer
Pierwszą grą wyścigową, z jaką miał kontakt jeszcze w dzieciństwie, to Gran Turismo. Była to przede wszystkim zabawa i bardziej wprowadzenie w świat wirtualnej rywalizacji.
W maju 2018r. odnotował pierwszy start ligowy w grze F1 2017, a kilka miesięcy później zadebiutował w najlepszych, prywatnych rozgrywkach na świecie – Apex Online Racing. Po nabraniu doświadczenia w trzeciej dywizji, gdzie na koniec sezonu regularnie meldował się na podium, awansował do drugiego splitu. W nim rywalizuje do dziś, mając w planach w kolejnych miesiącach znaleźć się w końcu wśród najlepszych kierowców.
Jego wielkim marzeniem jest kwalifikacja do F1 Esports, jednak na razie uniemożliwia to próg wieku w tych zawodach. Do czasu jego przekroczenia chce ciągle podnosić swoje umiejętności i zdobywać tytuły w innych rozgrywkach.
Data urodzenia: 6 lipca 1988
Ulubiony tor: Nordschleife
Ulubiony samochod: BMW E30, Mazda MX-5
Hobby: Motorsport
Zawód: Kierowca
Paweł swoją przygodę z kierownicą rozpoczął bardzo wcześnie. Już jako dziecko wchodził pod wszystkie napotkane samochody żeby sprawdzić ilość wydechów oraz jaką prędkość maksymalną ma na liczniku. Kiedy tylko miał okazję siadał za kierownicą samochodu i udawał, że jeździ. W wieku siedmiu lat u ojca na kolanach prowadził wojskową ciężarówkę. Pierwsze wyścigi komputerowe rozgrywał na Commodore 64 w grze "PIT STOP II" jednocześnie ogrywając swoich kolegów oraz dorosłych. Już wtedy było w nim widać zadatki na rasowego kierowcę. Wraz z rozwojem technologi Paweł grywał w przeróżne gry wyścigowe, również pozostając niepokonanym m.in. "TEST DRIVE", "Colin McRae Rally", "Gran Turismo 1" oraz "Driver" wykonując natrudniejsze wyzwania. W okresie dojrzewania miał niewiel wspólnego z motorsportem oprócz wyścigów oglądanych w telewizji.
Po osiągnięciu 23 roku życia Paweł każdą wolną chwilę spędzał grając w "Gran Turismo 4". Przełomowym momentem było zakupienie "Assetto Corsa" oraz pierwszy start w lidze na SIMRACE.PL, wtedy Paweł zwiększył swoją aktywność na symulatorach. Bez większych sukcesów Paweł rezygnuje z "Assetto Corsa" i zaczyna swoją przygodę z "iRacing.com" w zespole GTL-VRT (2016r.). Trenując na symulatorze jednocześnie startował w lokalnych zawodach zdobywając tytuł pierwszego wicemistrza w Rajdowych Mistrzostwach Wrocławia 2017. W tym czasie dorabiał jako instruktor w jazdasubaru.pl. We wrześniu 2017r Paweł jedzie na SimExpo. Od tamtej pory traktuje SimRacing bardzo poważnie, rozpoczynając ciężką pracę. Trenując fizycznie, mentalnie oraz biorąc udział w wyścigach na średnim poziomie Paweł widzi w sobie większy potencjał oraz chce go wykorzystać w innym zespole. W 2019 Paweł opuszcza GTL-VRT oraz dołącza do DV1 TRITON Racing. Obecnie pracuje nad poprawą umiejętności, zajmuje się streamingiem na twitch.tv oraz zamieszczaniem filmów na swoim kanale youtube (Szimo TV).