fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

TRITON RACING CUSTOM SIMULATORS

Nasze symulatory to sprzęt, który został zaprojektowany pod kątem profesjonalnego treningu przygotowawczego do motorsportu. Ich konstrukcja wielokrotnie ewoluowała przez kilka ostatnie lat by spełnić w 100% nasze wygórowane wytyczne, a także, po wielu konsultacjach, oczekiwania trenujących na nich profesjonalnych zawodników. Na sprzęcie tym trenują zatem zarówno kierowcy z motorsportu jak i nasi simracerzy będący światową czołówką e-sportu.

Najbardziej wyróżniającą się cechą naszej oferty symulatorów jest w pełni indywidualne podejście do każdego zamówienia. TRITON Racing Custom Simulators to 100% customowa konstrukcja. Dopasowujemy pod indywidualne zapotrzebowanie nie tylko markę i model osprzętu w postaci kierownicy, pedalboxa, skrzyni biegów, bądź hamulca ręcznego, ale także, co jest unikalne na rynku, modyfikujemy geometrię każdej ramy symulatora, by pozycję siedzącą i odległości i kąty osprzętu idealnie dopasować do prawdziwego samochodu/bolidu danego zawodnika.

Zwracamy także szczególną uwagę, na dopasowanie charakterystyki działania (skoku i siły nacisku) pedału hamulca, by kierowca przesiadając się pomiędzy prawdziwym samochodem, a symulatorem mógł hamować w dokładnie taki sam sposób trenując przy tym pamięć mięśniową.

Kluczowe elementy które charakteryzują nasze symulatory to:

 • kierownica typu direct-drive,
 • customowe carbonowe button plate'y
 • prawdziwe wieńce kierownic z motorsportu łatwo wymienne z quick release'm
 • pedały – dowolny, do wyboru hydrauliczny pedalbox używany w motorsporcie
 • hamulec ręczny hydrauliczny, j.w.
 • shifter sekwencyjny
 • high-endowy PC

Cechy wyróżniające nasze symulatory wśród konkurencyjnych rozwiązań to:

 • pełen custom – geometria ramy jest indywidualnie dopasowywana, by pozycja za kierownicą była idealnie odwzorowana względem odpowiednika z reala,
 • maksymalne przysunięcie monitorów do kierownicy, co maksymalizuje pole widzenia na boki
 • high-endowe monitory gamingowe 144Hz zamiast telewizorów z ogromnym input lagiem, które nie nadają się do simracingu
 • rama zaprojektowana tak, by wszystkie podzespoły elektroniczne, wraz z PC-tem były zintegrowane z symulatorem
 • okablowanie ukryte w ramie symulatora – wysoka estetyka

Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań celowo zrezygnowaliśmy z systemów motion. Mają one zbyt wiele wad, których nie da się wyeliminować, generując przy tym znaczy wzrost ceny. Siły przeciążeń w takich systemach są zaledwie ułamkiem sił odczuwanych w prawdziwych samochodach wyścigowych lub rajdowych, ponadto pojawiają się wektory sił, o wartościach i kierunkach, których próżno szukać w prawdziwym samochodzie, dezorientując błędnik kierowcy. Niemniej na wyraźne życzenie klienta jesteśmy w stanie zbudować i dostarczyć dowolne rozwiązanie motion. Mamy jednocześnie swoje sugestie i preferencje co do wyboru rozwiązań, w których ww wady są najmniej odczuwalne. Symulator taki zachowa przy tym wszystkie zalety konstrukcyjne i technologiczne naszych statycznych wersji.

MASZ PYTANIA?

NASI EKSPERCI SĄ NA NIE GOTOWI.

TOP