fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

DV1 TRITON Racing Team

Do simracingu podchodzimy bardzo poważnie, traktujemy go jako styl życia. To nie tylko nasze hobby. To nasza pasja.

Od 1998 r., kiedy wydano kultowe Grand Prix Legends, nasi kierowcy są obecni w świecie wirtualnych wyścigów. Poprzez serie NASCAR, legendę gier rajdowych Richards Burns Rally oraz rFactor podnosiliśmy swoje umiejętności i nabieraliśmy doświadczenia.

Obecnie jesteśmy jedynym polskim zespołem liczącym się w walce o najwyższe pozycje w wyścigach iRacing. To jedyna platforma, która przedstawia simracing jako rozgrywki esportowe na najwyższym poziomie realizmu. Możliwe jest to dzięki znakomicie odwzorowanym samochodom, którymi rywalizuje się na laserowo skanowanych torach.

Jednak nasi kierowcy nie poprzestają tylko na zamknięciu się we własnym pokoju, z kierownicą w ręku. W naszym składzie znajdziesz finalistów prestiżowej Nissan GT Academy, kierowcę Volkswagen Castrol Cup, uczestnika wyścigu na kalifornijskiej Lagunie Seca, a także Mistrza Świata w Kartingu i wicemistrza Lamborghini Super Trofeo.

Warto dodać, że z naszej wiedzy korzystają kierowcy rajdowi oraz wyścigowi, zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.

Jeśli jesteś ciekaw, kto zaufał naszej wiedzy oraz umiejętnościom, wejdź na stronę „Patronat” lub„Wspieramy” i dowiedz się więcej.

TOP